همگامان توسعه گیتا -چسب ویشگا - H.T.G

چسب صنعتی بیرنگ ویشکا AD95-520

چسب صنعتی بیرنگ ویشکا AD95-520 آمیزه ای است از الاستومرهای مصنوعی، رزین های صنعتی و پایدار کننده ها که در مخلوطی از حلال ها ، حل شده اند. پایه پلیمری این چسب پلی کلروپرن بوده و برای چسباندن کلیه سطوحی که باید با سرعت و استحکام بالا به یکدیگر بچسبند، به کار می رود و مقاومت حرارتی پیوندهای حاصله مناسب است. ظاهر این چسب صنعتی، مایع ویسکوز همگن با رنگ شیری است که فیلم آن بعد از خشک شدن شفاف و بیرنگ میباشد. چسب صنعتی ویشکا AD95-520 در صنایع کفش و چرم و سراجی، صنعت چوب و مبلمان و لوازم اداری و غیره کاربرد دارد. این چسب به طور عموم برای چسباندن انواع چرم طبیعی و مصنوعی با رنگ های روشن، روکش های پلاستیکی و پارچه ای ، انواع فوم ، فیبر ، نمد، چوب، شیشه و فلز به کار می رود.

مشخصات فنی؛

پایه چسب : پلی کلروپرن
ویسکوزیته در ۲۳ درجه سانتی گراد؛۳۲۰۰-۲۸۰۰ سانتی پواز
درصد مواد جامد (%) : ۰.۵± ۲۲
وزن مخصوص در۲۰ درجه سانتی گراد : ۰.۰۲± ۰.۸۶۰
 

نوع بسته بندی؛

حلب فلزی به وزن خالص ۰.۱± ۱۲ کیلوگرم
گالن کتابی فلزی به وزن خالص ۰.۰۵ ± ۲.۵۰۰ کیلوگرم
بشکه فلزی به وزن خالص ۱ ± ۱۷۰ کیلوگرم
 

نکات ایمنی و شرایط نگهداری؛

رعایت نکات زیر هنگام کار با چسب ویشکا AD95-520  ضروری است:

چسب را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید .
چسب ویشکا AD95-520 را در محلی با تهویه مناسب استفاده نموده و سپس در ظرف چسب را کاملا ببندید.
از تماس مستقیم چسب با پوست و استنشاق بخارات آن خودداری فرمائید.
چسب را دور از نور مستقیم آفتاب و گرما و در ظرف در بسته، در محیط خشک و خنک نگهداری نمائید. با رعایت موارد ذکرشده چسب به مدت ۱۲ ماه قابل نگهداری است.
چسب ویشکا AD95-520 قابل اشتعال میباشد، لذا رعایت نکات ایمنی بهنگام استفاده ضروری است.
 

نحوه استفاده؛

دو سطح کار را از هر گونه چربی و گرد و غبار پاک نموده و با استفاده از قلم مو یا کاردک چسب را به صورت یکنواخت روی دو سطح کار اعمال نمایید و اجازه دهید تا چسب کاملا خشک گردد (حدود نیم ساعت) و سپس با فشار و پرس سطوح را به یکدیگر بچسبانید. قطعات چسب خورده را میتوان تا چند ساعت نگه داشت و سپس با حرارت دهی فعال نموده و عمل اتصال را انجام داد. دمای محیط جهت استفاده از این چسب بین ۳۵-۱۵ درجه سانتی گراد می باشد. برای پاک کردن چسب از روی سطوح میتوان از تینر فوری استفاده نمود. برای سطوح متخلخل استفاده از دو لایه چسب به فاصله زمانی ۱۵ دقیقه توصیه میگردد.