همگامان توسعه گیتا -چسب ویشگا - H.T.G

درباره ما

advanced divider

شرکت همگامان توسعه گیتا شرکتی با مالکیت خصوصی است که در سال ۱۳۸۸ و با هدف تولید انواع چسب های صنعتی تأسیس گردیده است و مدیریت آن از بدو تاسیس تلاش داشته تا بتواند محصولاتی کاملا استاندارد و به روز بر اساس نیازهای مصرف کنندگان با استفاده از دانش فنی و تجهیزات پیشرفته تولید و روانه بازار نماید.

در این میان همیشه توجه ویژه ای به جلب رضایت مشتری از نظر قیمتی، نوآوری و خلاقیت و کیفیت داشته ایم و به خود می بالیم که در مدت زمان کوتاهی توانسته ایم اعتماد مشتریان گرانقدرمان را جلب نماییم و نیز همواره تلاش خواهیم کرد که با تولید محصولات متنوع و با کیفیت بهتر در این مسیر ثابت قدم باشیم.

این شرکت در زمینه تولید انواع چسب های صنعتی مورد استفاده در صنایع چرم وکیف وکفش وسراجی، مبلمان و لوازم اداری،خودرو و صنعت ساختمان فعال می باشد. نام های تجاری ثبت شده این شرکت عبارتند از: ویشکا، ایتال واروین

گروه تحقیق و توسعه شرکت با داشتن متخصصان آگاه و مسلط بر دانش روز در ساخت انواع چسب ها وفرموله نمودن چسب بر اساس نیازهای مشتریان و بهینه سازی محصولات و فرآیندهای موجود شرکت فعالیت می نماید و همگام با بخش فنی، تیم بازاریابی و فروش با تکیه بر تجربه و ارتباط مستمر با مشتریان در تامین نیازهای ایشان تلاش می نماید. همچنین آموزش و تربیت کارکنان بصورت حرفه ای جزو سیاست های مدیریت این شرکت می باشد.