همگامان توسعه گیتا -چسب ویشگا - H.T.G

چسب فوری ویشکاAD95-400

چسب فوری ویشکاAD95-400  آمیزه ای است از الاستومرهای مصنوعی، رزین های صنعتی و پایدار کننده ها که در مخلوطی از حلال ها ، حل شده اند . پایه پلیمری این چسب استایرن- بوتادین بوده و برای چسباندن کلیه سطوحی که باید با سرعت و استحکام متوسط به یکدیگر بچسبند، به کار می رود. استفاده از این چسب برای پیوندهایی که نیازمند مقاومت حرارتی میباشند، مناسب نیست. ظاهر این چسب، مایع ویسکوز همگن با رنگ عسلی می باشد. چسب فوری ویشکا AD95-400   درصنعت کیف وکفش و چرم برای دوبله کاری و تعمیرات، در صنعت ساختمان برای چسباندن انواع موکت و کف پوش و در صنعت مبلمان و لوازم اداری جهت چسباندن انواع روکش ها و تعمیرات استفاده می شود. این چسب به طور عموم برای چسباندن انواع چرم طبیعی و مصنوعی ، روکش های پلاستیکی و پارچه ای ، انواع فوم ، فیبر ، نمد ، چوب ، شیشه و فلز به کار می رود.

مشخصات فنی؛

پایه چسب : استایرن- بوتادین
ویسکوزیته در ۲۳ درجه سانتی گراد؛۳۲۰۰-۲۸۰۰ سانتی پواز
درصد مواد جامد (%) : ۰.۵ ± ۳۱
وزن مخصوص در۲۰ درجه سانتی گراد : ۰.۰۲ ± ۰.۸۱۰
 

نوع بسته بندی؛

حلب فلزی به وزن خالص ۰.۱ ± ۱۲ کیلوگرم
گالن گرد فلزی به وزن خالص ۰.۰۲ ± ۲.۴۰۰ کیلوگرم
بشکه فلزی به وزن خالص ۱ ± ۱۶۰ کیلوگرم
 

نکات ایمنی و شرایط نگهداری؛

رعایت نکات زیر هنگام کار با چسب فوری ویشکا AD95-400   ضروری است:

چسب را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید .
چسب فوری ویشکا AD95-400 را در محلی با تهویه مناسب استفاده نموده و سپس در ظرف چسب را کاملا ببندید.
از تماس مستقیم چسب با پوست و استنشاق بخارات آن خودداری فرمائید.
چسب را دور از نور مستقیم آفتاب و گرما و در ظرف در بسته، در محیط خشک و خنک نگهداری نمائید. با رعایت موارد ذکرشده چسب به مدت ۱۲ ماه قابل نگهداری است.
چسب فوری ویشکا AD95-400  قابل اشتعال میباشد، لذا رعایت نکات ایمنی بهنگام استفاده ضروری است.
 

نحوه استفاده؛

دو سطح کار را از هر گونه چربی و گرد و غبار پاک نموده و با استفاده از قلم مو یا کاردک چسب را به صورت یکنواخت روی دو سطح کار اعمال نمایید و اجازه دهید تا چسب کاملا خشک گردد (حدود ۲۰ دقیقه) و سپس با فشار و پرس سطوح را به یکدیگر بچسبانید. قطعات چسب خورده را میتوان تا چند ساعت نگه داشت و سپس با حرارت دهی فعال نموده و عمل اتصال را انجام داد. دمای محیط جهت استفاده از این چسب بین ۳۵-۱۵ درجه سانتی گراد می باشد. برای پاک کردن چسب از روی سطوح میتوان از تینر فوری استفاده نمود. برای سطوح متخلخل استفاده از دو لایه چسب به فاصله زمانی ۱۵ دقیقه توصیه میگردد.