همگامان توسعه گیتا -چسب ویشگا - H.T.G

چسب پی یو ایتال

چسب پی یو ایتال آمیزه ای است از رزین های صنعتی و پایدار کننده ها که در مخلوطی از حلال ها ، حل شده اند. فرمولاسیون پیشرفته این چسب تحت لیسانس یکی از شرکتهای معتبر اروپایی بوده و با رعایت تمامی اصول لازم برای رسیدن به محصولی درجه یک و مطمئن تولید میگردد. پایه پلیمری این چسب پلی اورتان بوده و برای چسباندن کلیه سطوح با سرعت و استحکام بسیار بالا به یکدیگر به کار می رود که مقاومت حرارتی پیوندهای حاصله بالا میباشد. ظاهر این چسب، مایع ویسکوز همگن و بیرنگ شیشه ای است که فیلم آن بعد از خشک شدن سفید میباشد. چسب پی یو ایتال در صنایع تولید کفش و اغلب برای چسباندن انواع زیره به چرم طبیعی و مصنوعی و در سایر صنایع برای لمیناسیون انواع روکش های پلاستیکی و پارچه ای کاربرد دارد.

مشخصات فنی؛

پایه چسب : پلی اورتان
ویسکوزیته در ۲۳ درجه سانتی گراد؛۲۸۰۰-۲۵۰۰ سانتی پواز
درصد مواد جامد (%) : ۰.۵± ۱۶
وزن مخصوص در۲۰ درجه سانتی گراد : ۰.۰۲ ± ۰.۸۶۰
 

نوع بسته بندی؛

حلب فلزی به وزن خالص ۰.۱ ± ۱۵ کیلوگرم
گالن کتابی فلزی به وزن خالص ۰.۰۵ ± ۳ کیلوگرم
بشکه فلزی به وزن خالص ۱ ± ۱۷۰ کیلوگرم
 

نکات ایمنی و شرایط نگهداری؛

رعایت نکات زیر هنگام کار با چسب پی یو ایتال ضروری است:

چسب را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید .
چسب پی یو ایتال را در محلی با تهویه مناسب استفاده نموده و سپس در ظرف چسب را کاملا ببندید.
از تماس مستقیم چسب با پوست و استنشاق بخارات آن خودداری فرمائید.
چسب را دور از نور مستقیم آفتاب و گرما و در ظرف در بسته، در محیط خشک و خنک نگهداری نمائید. با رعایت موارد ذکرشده چسب به مدت ۱۸ ماه قابل نگهداری است.
چسب پی یو ایتال قابل اشتعال میباشد، لذا رعایت نکات ایمنی بهنگام استفاده ضروری است.
 

نحوه استفاده؛

دو سطح کار را از هر گونه چربی و گرد و غبار پاک نموده و با استفاده از قلم مو یا کاردک چسب را به صورت یکنواخت روی دو سطح کار اعمال نمایید و اجازه دهید تا چسب کاملا خشک گردد (حدود نیم ساعت) و سپس قطعات را تا دمای ۷۰-۶۰ درجه سانتیگراد گرم نموده و تحت فشار و پرس سطوح را به یکدیگر بچسبانید. قطعات چسب کاری شده را میتوان تا چندین ساعت بعد با حرارت دهی فعال نموده و عمل اتصال را انجام داد. دمای محیط جهت استفاده از این چسب بین ۳۵-۱۰ درجه سانتی گراد        می باشد. برای پاک کردن چسب از روی سطوح میتوان از تینر فوری استفاده نمود. برای سطوح متخلخل استفاده از دو لایه چسب به فاصله زمانی ۱۵ دقیقه توصیه میگردد.