همگامان توسعه گیتا -چسب ویشگا - H.T.G

چسب کرپ نارنجی

چسب کرپ نارنجی ویشکا آمیزه ای است از الاستومرهای مصنوعی، رزین های صنعتی و پایدار کننده ها که در مخلوطی از حلال ها حل شده اند . پایه پلیمری این چسب کائوچوی طبیعی بوده و برای چسباندن کلیه سطوحی که باید با سرعت و استحکام متوسط به یکدیگر بچسبند، به کار می رود. استفاده از این چسب برای پیوندهایی که نیازمند مقاومت حرارتی میباشند، مناسب نیست. ظاهر این چسب، مایع ویسکوز همگن کرم رنگ می باشد. چسب کرپ نارنجی ویشکا در صنعت کیف وکفش و چرم برای دوبله کاری و چسباندن لب تای انواع چرم طبیعی و مصنوعی ، کش و پارچه به کار می رود.

مشخصات فنی؛

پایه چسب : کائوچوی طبیعی
ویسکوزیته در ۲۳ درجه سانتی گراد؛۳۵۰۰-۳۲۰۰ سانتی پواز
درصد مواد جامد (%) : ۰.۵± ۱۶
وزن مخصوص در۲۰ درجه سانتی گراد : ۰.۰۲ ± ۰.۸۰۰
 

نوع بسته بندی؛

حلب فلزی به وزن خالص ۰.۱۰ ± ۱۰ کیلوگرم
بشکه فلزی به وزن خالص ۱ ± ۱۶۰ کیلوگرم
 

نکات ایمنی و شرایط نگهداری؛

رعایت نکات زیر هنگام کار با چسب کرپ نارنجی ویشکا ضروری است:

چسب را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید .
چسب را در محلی با تهویه مناسب استفاده نموده و سپس در ظرف چسب را کاملا ببندید.
از تماس مستقیم چسب با پوست و استنشاق بخارات آن خودداری فرمائید.
چسب را دور از نور مستقیم آفتاب و گرما و در ظرف در بسته، در محیط خشک و خنک نگهداری نمائید. با رعایت موارد ذکرشده چسب به مدت ۱۲ ماه قابل نگهداری است.
چسب کرپ ویشکا قابل اشتعال میباشد، لذا رعایت نکات ایمنی بهنگام استفاده ضروری است.
 

نحوه استفاده؛

دو سطح کار را از هر گونه چربی و گرد و غبار پاک نموده و با استفاده از قلم مو یا کاردک چسب را به صورت یکنواخت روی دو سطح کار اعمال نمایید و اجازه دهید تا چسب کاملا خشک گردد (حدود ۲۰ دقیقه) و سپس با فشار و پرس سطوح را به یکدیگر بچسبانید. دمای محیط جهت استفاده از این چسب بین ۳۵-۱۵ درجه سانتی گراد می باشد. برای پاک کردن چسب از روی سطوح میتوان از تینر فوری استفاده نمود. برای سطوح متخلخل استفاده از دو لایه چسب به فاصله زمانی ۱۵ دقیقه توصیه میگردد.