همگامان توسعه گیتا -چسب ویشگا - H.T.G

AD95-555 primer

پرایمر AD95-555 ویشکا آمیزه ای است از رزینها و حلالهای ویژه و پایدار کننده مخصوص که برای آماده سازی سطوح زیره ها و لایی های تزریقی و پفک های لاستیکی، ترمو و EVA  بمنظور اتصال با چسب پی یو تهیه شده است. از این پرایمر اغلب در صنعت تولید کفش استفاده میگردد. فرمولاسیون این حلال کاملا سازگار با مواد مورد استفاده در چسبهای پی یو میباشد و هیچ تاثیر منفی در زمان خشک شدن چسب و مقاومت پیوند حاصله نخواهد داشت. یکی از مزیت های عمده این محصول بیرنگ بودن فیلم نهایی آن است که در مقایسه با محصولات مشابه باعث ایجاد زردی و لک های ناخواسته روی سطوح نخواهد شد.

مشخصات فنی؛

پایه : رزینهای مصنوعی
ویسکوزیته در ۲۳ درجه سانتی گراد؛۳۰۰-۲۰۰ سانتی پواز
درصد مواد جامد (%) : ۲۰
وزن مخصوص در۲۰ درجه سانتی گراد : ۰.۰۲± ۰.۸۳۰
 

نوع بسته بندی؛

گالن فلزی چهار لیتری
قوطی فلزی یک لیتری
 

 

نکات ایمنی و شرایط نگهداری؛

رعایت نکات زیر هنگام کار با این پرایمر  ضروری است:

محصول را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید .
پرایمر ویشکا را در محلی با تهویه مناسب استفاده نموده و سپس در ظرف چسب را کاملا ببندید.
از تماس مستقیم حلال با پوست و استنشاق بخارات آن خودداری فرمائید.
محصول را دور از نور مستقیم آفتاب و گرما و در ظرف در بسته، در محیط خشک و خنک نگهداری نمائید. با رعایت موارد ذکرشده این محصول به مدت ۱۲ ماه قابل نگهداری است.
پرایمر AD95-555 ویشکا قابل اشتعال میباشد، لذا رعایت نکات ایمنی بهنگام استفاده ضروری است.
 

نحوه استفاده؛

دو سطح کار را از هر گونه چربی و گرد و غبار پاک نموده و با استفاده از قلم مو یک لایه به صورت یکنواخت روی زیره اعمال نمایید و اجازه دهید تا پرایمر کاملا خشک گردد (حدود نیم ساعت) و سپس چسب پی یو را طبق روال معمول اعمال نموده و با حرارت دهی و تحت پرس عمل اتصال را انجام دهید. قطعات پرایمر خورده را میتوان تا چند ساعت نگه داشت و سپس عمل چسبکاری را انجام داد. دمای محیط جهت استفاده از این محصول بین ۳۵-۱۰ درجه سانتی گراد می باشد. برای پاک کردن چسب از روی سطوح میتوان از تینر فوری استفاده نمود. برای سطوح متخلخل استفاده از دو لایه پرایمر به فاصله زمانی ۱۵ دقیقه توصیه میگردد. سمباده کاری سطوح قبل از اعمال پرایمر باعث ایجاد اتصالات قویتر خواهد شد.